stott vs allegro pilates

Pilates – hacim vermeden artan güç, geliştirilmiş çekirdek gücü, esneklik ve istikrar özelliklerine sahip zihin-beden egzersizi tarzı, Pilates Reformer’ın tanıtımı ile zeminden özel bir ekipman parçası haline getirildi. Pilates egzersiz aletlerinin hem Stott hem de Allegro markaları ev, profesyonel spor salonu veya rehabilitasyon uygulamaları için kullanılabilir. Stott Pilates web sitesine göre Stott Pilates diğer Pilates tekniklerinden farklıdır çünkü Stately sırtın doğal eğrilerini, kasların eklem çevresinde yeniden dengelenmesini ve skapular stabilizasyon üzerine vurgu yapmasını önerir. Allegro Pilates sistemi, benzer bir ekipman tipinde aynı egzersiz türlerini sağlar.

Stott’a göre, egzersiz donanımları, direnç egzersizleri sağlamak için vücut tiplerinin çoğunu barındırıyor. Allegro ekipmanı 6 fit 4 santim boyunda veya daha az ve 250 paund veya daha az kişiler için tasarlanmıştır. Stott SPX Reformer 22 inç genişliğinde, 97 inç uzunluğunda, 115 libre ağırlığa ve 38.5 inç uzunluğunda bir vagona sahiptir. Zemin yüksekliği dokuz inç. Standart Allegro Reformer, 22.5 inç genişliğinde, 93 inç uzunluğunda, 104 lira ağırlığında ve 28.5 inç uzunluğunda bir arabaya sahip. Zeminden yüksekliği 6.75 inçtir. Seçenekler arasında 36 inç genişliğinde bir ayak çubuğu ve 14 inçlik bacaklar bulunur. Allegro Reformer ayrıca “Allegro-Stretch” adı verilen daha uzun bir versiyonda mevcuttur. Bu daha uzun versiyonun uzunluğu 111 inç ve genişliği 24.5 inç’e yükseltildi. Taşıma 34.5 inç uzunluğunda ve toplam ağırlığı 123 lira. Allegro – Stretch yere 7.25 inç duruyor.

Hem Allegro Pilates Reformer hem de Stott Pilates Reformer’ın bir ucunda kolay hareket için tekerlekler var. Standart Allegro Pilates Reformer, standart 8 fitlik tavanlara sahip bir odaya uçlara depolanabilir ancak Stott ve Allegro-Stretch daha uzundur ve tavanlar, ekstra uzunluklarını karşılayacak kadar uzun boylu sürece depolanamazlar .

Stott ve Allegro Pilates Reformers ev egzersiz donanımları, Allegro’nun bir kule çağrısı yaptığı isteğe bağlı bir dikey çerçeve ile kullanılabilir. Her iki Reformer’ın dikey çerçevesi çeşitli yaylar ve kasnaklara sahiptir, böylece belirli fitness hedeflerine direnci ayarlayabilirsiniz. Allegro rengi farklı direnç seviyelerinin kolay tanınması için yaylarını kodlar. Her iki Reformcu da sessizce çalışır. Stott’a göre Pilates Reformer, fısıltıyla pürüzsüz bir araba sürüşü sağlayan patentli bir makaralı mekanizmaya sahiptir. Allegro, Abec 3 rulmanları ile özel olarak inşa edilmiş, ekstra geniş tekerleklerle sessizliklerini taşıdıklarını açıklıyor.

Stott Pilates Reformer, sadece Allegro’nun dokuz standart rengi ve mevcut 42 mevcut döşeme rengi ile karşılaştırıldığında siyah döşeme olarak mevcuttur. Her iki Pilates Reformer markası da öğretim amaçlı DVD’lerle birlikte gelir. Stole modelinin çerçeve üzerinde sınırlı bir ömür garantisi, halatlar ve diğer değiştirilebilir parçalar için bir yıllık garanti, döşemede 90 gün, diğer tüm parçalarda ise iki yıl olan Allegro modelinde 10 yıllık bir garanti var. Stott ve Allegro Pilates ev egzersiz donanımları, benzer bir fiyatla benzer egzersiz seçeneklerini sunar.