kulak tıkaçlarını iptal eden en iyi gürültü

Kulak tıkacı şeklinde kulak koruması giymek, gürültüyü iptal etme ve işitme yeteneğini hasardan korumanın bir yoludur. İşyerinde, evde veya genel sesle yüksek sesle dinlemek kalıcı hasarlara neden olabilir. İşitme kaybına karşı koruma sağlamak için piyasada farklı gürültü azaltma oranı (NRR) olan birçok kulak tıkacı vardır. En yüksek sıralamayı belirten 33 sıralamasında, dikkate alınmaya değer birkaç kulak tıkacı vardır.

İşverenlere yönelik pazarlama, Howard Leight kulak tıkaçlarının üreticisi olan Sperian İşitme Ürünleri, pazarlamanın ön planında “koruma” konusunu duyurdu. Tüketici Araştırmaları bu kulak tıkaçlarını en iyi seçim olarak listeliyor. Çeşitli motosiklet meraklıları web sitelerinde ve Slate Dergisinde sürekli olarak listeleniyorlar. Şirket, çeşitli eczaneler, Costco ve Dollar General gibi çok çeşitli mağazalardan satın alınabilen tek kullanımlık ve çok kullanımlı fişler üretmektedir. Tek kullanımlık çeşitlilik 30 NRR değerini taşır. Daha fazla bilgi için, bu makalenin Kaynaklar bölümündeki bilgileri kullanarak şirketle iletişime geçin.

Consumer Research’e göre, Moldex’ten Pura-Fit kulak tıkaçları, motosiklet sürücüleri arasında ikinci favori olarak listeleniyor ve kulak kanalının içine daha iyi uyum sağlamak için daha inceltilmiş durumda ve daha kolay kavramak için daha uzun sürüyor. 33 NRR’ye sahiptir ve PVC içermez. Dağıtıcı ve satış bilgileri için, bu makalenin Kaynaklar bölümündeki bilgileri kullanarak şirketle iletişime geçin.

Insta-Mold fişleri, E.A.R., Inc.’den rekreasyonel, endüstriyel veya medikal kullanım için hipo-allerjik olan bir silikon ile tıbbi kalitede üretilmiştir. Bunlar bir hastanın kulağına uyacak şekilde ısmarlanmıştır, bu nedenle silikon her kulağın iç kısmına kalıplanmış bir işitme bürosunda uygulanır. Bu, maksimum NRR’nin alınmasını sağlar. 2009 yılında yılın en iyi ürünü için ödül verildi. Sipariş bilgileri için bu makalenin Kaynaklar bölümündeki bilgileri kullanarak şirketle iletişime geçin.