kötü boyun için en iyi yastıklar

Kötü boyunlu insanlar için en iyi yastıklar vücudunuzu normal hizalamada tutan doğal destek sağlar. Destekleyici boyun yastıkları, boyun, omuz ve baş ağrısını azaltır ve onları kullananların konforunu geliştirir. Rahatlığınızı sağlamak için bir yastık seçtiğinizde boyut, kalınlık, şekil, dolgu malzemesi ve örtü malzemesini göz önünde bulundurun.

Bir doktor Posture Med Contour Yastık özel olarak boyun ağrısı çeken insanlar için tasarladı. Yastık konfor için uygun sıklık ve sıkıştırma sağlamak için iki tür yumuşak bellek köpükten imal edilmiştir. Yan ve yan traverslere destek vermek için kenarlar 4 veya 5 inç kontur rulolarla yapılır. Kapak yüzde 80 pamuktan yapılmıştır ve makinedir yıkanabilir.

Hava yastığının hava hücreleri, uygun baş ve boyun hizalanmasını sağlamak için bağımsız olarak hareket eder. Biri başınız için, biri boynunuz için olmak üzere iki bölge en rahat destek için kolayca vana ile ayarlanabilir. Şişirilebilen yastık ayrıca yüzünüzdeki, başınızdaki ve boynunuzdaki basınç noktalarını azaltır ve doğru kan akışını sağlamak için yardımcı olur. Yastık, üç katmanlı streç kadife, anti mikrobik elyaf ve gergili mayo kaplı polimerik vinilden üretilmiştir. Kapak makinede yıkanabilir.

Sağlık uzmanları, karpuz yastığının baş ve boyun ağrısını azaltmak için omurga düzgün hizalanmasını önermektedir. Karabuğday gövdeleri, yastıklar için köpük veya lif dolumuna karşı doğal, çevre açısından güvenli bir alternatiftir. Karabuğday Rahatlık Yastığı, böcek ilacı veya fumigant ile tedavi edilmemiş, dokuz kilo organik olarak yetiştirilen karabuğday gövdesi içerir. Rahatınız için ideal destek sistemi sağlamak için tekneleri çıkarabilir veya gövde ekleyebilirsiniz. Gövde, yüzde yüz pamuk kaputlu, güvenli kilit fermuarlı kapakta. Yastık kılıfı ayrıca gömleklidir, gövde sesini kısmakta ve yumuşak bir uyku yüzeyi sağlamaktadır.