kasırga küreleri kullanarak masa dekorasyon fikirleri

Merkez aksesuarı genellikle düğün veya resmi akşam yemeği partileri gibi etkinliklerde tabloların odak noktasındadır. Kasırga küreleri, birçok farklı şekilde kullanılabilen büyük cam parçalar olduğundan sıklıkla merkezkaçlarda bulunur. Tek bir masaya sahip onlarca küçük bir etkinlik planı yapıyor iseniz veya düzinelerce tabloyla büyük bir olayı planlıyorsanız yapın, uygun bir kasırga küresi masa dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

Kasırga küpleri başlangıçta mum merkez parçaları için tasarlanmıştı, çünkü camları mumun alevinde masa örtüsü veya diğer nesneleri ateşten koruyordu. Geleneksel dekorasyon görünümünde, kasırga küresine büyük bir direk mumu yerleştirin. Web sitesi Düğün Çiçekleri ve Alım Fikirleri, eğer daha karmaşık bir merkez parçası istiyorsanız, altına bir köpük tasarım halkası yerleştirilmesini öneriyor. Köpük suyla ıslatılıyorsa, canlı yeşillikler ve çiçekler koyabilirsiniz. Eğreltiotu yaprağı veya okaliptüs gövdesi gibi yeşillikler ekleyerek başlayın. Daha sonra sopa çiçek merkezi parçaya renk ve koku eklemek için köpük tabanı içine saplar. Kasırga kürenizin alt tarafı bağlıysa, su ve yüzen mumlarla doldurun.

Kasırga küreleri ile geleneksel olmayan yollarla süslemek için alışılmamış dolgu malzemeleri kullanın. Bu fikirlerin çoğunun altına bir kasırga küresi kullanmanız ya da bir plakalı veya köpük halkalı bir kasırga yaratmanız gerekecek. Küçük mandalina, limon, limon veya kızılcık da dahil olmak üzere kasırga küresini meyve ile doldurarak masa dekorasyonunuza renk katın. Rustik bir tasarım için çam kozalakları veya deniz kabukları ile doldurun. Kasırga küresinin tabanına renkli mermerler yerleştirin ve daha sonra calla lilyum gibi uzun saplı çiçekler koyun.

Mevsimlik olaylar için kasırga küplerini yaratıcı bir şekilde kullanın. Örneğin, bir Cadılar Bayramı merkezinde bir merkez parçası için kasırga küresini dışa beyaz boya ile boyayın, ancak gözler olacak iki boyanmamış daire bırakın. İçine beyaz bir mum yerleştirin ve dünya bir hayalet gibi görünecektir. Şükran Günü Merkezi parçaları, dünyanın altına minik balkabaklar veya meşe palamudu yerleştirerek ve üstüne beyaz sütun mumu ekleyerek bir kasırga küre merkezi oluşturmayı öneriyor. Noel partisi için parlak renkli Noel ağacı süsleri veya kutsal yapraklar ve meyveleri kasırga kürelerinin içine yerleştirin.