en yakın acele başlangıçlı ev bazlı işletmeler

Küçük bir araştırma ve planlamayla bugün bir ev-tabanlı iş başlatabilirsiniz. İlgi alanlarınızı ve becerilerinizi listeleyerek başlayın ve ardından bunlardan birini bir işyeri olarak pazarlamanın bir yolunu düşünün. Ortak bir işe ya da boş zaman etkinliklerine dayalı bir iş kurmanın cüretkar görünebilir, ancak birçok başarılı işletme basit fikirlerden başlamıştır. Kişisel catering gibi işletmeler tüketiciye pişirme hobisini kullanır. Beyin fırtınasına başlayın ve bugün bir iş kurmaya başlayabilirsiniz.

Temizlik malzemeleriniz ve bir ulaşım modunuz varsa evinizden yeni bir iş kurmanın acil bir yolunu bulacaksınız. Temizlik işiniz için kısa bir iş planını yazın. Konut temizleme işlerinde, evde halihazırda bulundurduğunuz sarf malzemeleri ve ekipmanlar gerekir. İhtiyacınız olan şeyi yazarken hemen başlayın. El ilanlarını yazdırın ve yeni işlerinizi duyurarak mahalleye iletin. Bugün pazarlamaya başlıyorsanız, müşteri edinme olasılığını artırabilirsiniz. Ticari temizlik, aynı malzemelerin çoğunun kullanılabileceği konut hizmetlerine çok benzer olabilir, ancak akşamları ve geceleri çalışmanızı gerektirebilir. Herhangi bir işte olduğu gibi, lisanslama, bağlama veya sorumluluk sigortasını da düşünün. Bunlar sizi hem kişisel hem de mesleki olarak koruyabilir.

Müşteri hizmetlerinde veya idari asistanlık deneyiminiz varsa, kişisel asistanı olarak bir işe başlayın. Deneyim, e-posta programları veya sözcük işleme gibi bilgisayar uygulamalarında ve ayrıca kendi bilgisayarınızın Internet erişimi olan sahipliğinde gerekebilir. Kısa bir iş planı yazın ve size en çok ihtiyaç duyacağını düşündüğünüz profesyonelleri ekleyin. Yerel profesyoneller, işlerini yürütmek, randevuları zamanlamak ya da takvimlerini yönetmek için para ödeyebilirler. Taslak mektuplar veya diğer iletişimler de sunabilirsiniz. Profesyonel bir ihtiyacı karşılamak için sahip olduğunuz özel becerileri uyarlayın. Hizmetinize kimlerin ihtiyaç duyabileceğini bildiğiniz profesyonelleri arayarak işinizi pazarlamaya başlayın. Onlardan size tavsiyede bulunmalarını da isteyebilirsiniz. Erişiminizi genişletmek için, kişisel olarak hizmetlerinizi pazarlamak ve iş bağlantıları kurmak için yerel işletme ağ gruplarına katılın.

Hobi sanat ve el işleri yapıyorsa, eserlerini satmaya başlayın. Reklamlarınızı hemen ücretsiz çevrimiçi seri ilanlara yerleştirin veya ürünlerinizi tanıtmak için çevrimiçi bir hesap oluşturun. Tüketicilere eserlerinizin görüntülerini vermeye yardımcı olmak için eserlerinizin dijital fotoğraflarını çekin. Yerel antik alışveriş merkezlerinde veya yerel sanatçı ve toplum fuarlarında kabinlere çıkarak çalışmalarınızı ilerletebilirsiniz. İşiniz başarsa, ürünlerinizi markalamaya yardımcı olmak için kendi web sitenizi yapın.

Sınırlı nakitleriniz varsa, kendi eşyalarınızı satmayı deneyin. Nadiren kullanılan ve sadece evin etrafında oturan şeyleri arayın. Bu ilk maddeleri satarak yaptığınız nakit, mevcut ürünlerle şirketleri pazarlamak ve satmak için kaydolmanıza izin verebilir. Doğrudan Satma Derneği gibi dernekler, mallarını pazarlamak için bağımsız yükleniciler arayanlara yol gösterir. Kozmetik, oyuncak ve yiyecek gibi ürünleri genellikle çok az çalıştırma maliyetiyle pazarlayabilirsiniz.