en iyi füme pişmiş jambonlar

Şükran Günü veya Noel, füme pişmiş jambon olmadan tamamlanmazdı. Füme jambon özenle tecrübeli ve lezzetli ve dumanlı bir lezzet vermek için odun talaşı üzerine füme. Piyasada çok sayıda füme domuz var, ancak geri kalanından daha iyi olan birkaç tane var. Özel bir fırsat için tütsülenmiş bir jambon satın alırken, zamanında onu aldığınızdan emin olmak için hafta önceden sipariş ettirdiğinizden emin olun.

HoneyBaked füme jambon size mükemmel bir şekilde pişirilmiş sulu jambonu güçlük çekmeden verir. HoneyBaked, tütsülenmiş bir jambon satın alabilmeniz için size üç seçenek sunar; mağazalarını ziyaret edebilir veya doğrudan posta sipariş kataloğu veya web sitesinden satın alabilirsiniz. Size yakın bir mağaza bulmak için çevrimiçi mağaza bulma aracını kullanabilirsiniz. Bu şirket, 24 saat boyunca jambonu dumanlamak için sert yongaları kullanıyor. Bu jambon kemik içerisinden gelir ve spiral dilimlenir. HoneyBaked, tütsülenmiş jambonu sırlar ve hava şartlarına uygun olarak paketler, böylece hedefinize gönderilebilir. Bir gıda inceleme sitesi olan UrbanSpoon, HoneyBaked jambonun yüzde yüzü derecelendirmesini verir.

Kuzey Ülkesi Smokehouse füme domuzları, akçaağaç ile tedavi edilmiş ve meyve ağaçlarının yongalarının üstünde yavaş yavaş pişirilmiş halde. North Country, meyve ağaçlarının yongalarının jambonun dumanlı ve tatlı bir lezzeti olduğunu belirtiyor. North Country’in füme jambonu, Bistro Jambon, Peppered Jambon, Black Forest Ham ve Cajun Domuz Tasso gibi çeşitli tatlarda bulunur. Kinnealey, North Country Smokehouse’un ülkenin son aile şirketi olan smokehouse’larından biridir ve ürünlerinde beş yıldızlı restoranların menüsünde ülke çapında yer verilmektedir. Web sitesinde North Country Smokehouse füme jambon satın alabilirsiniz.

Bir Applewood Farms füme jambon USDA onaylıdır ve gluten ve hormonsuzdur. Onların jambonu bal iyileştirilir ve içinde kendi meyve suları tutulur. Applewood Farms, hazır oldukları için tamamen kendi jambonunu pişirir. Şirket jambonun üzerine dökmek için bir sır paketi sunmaktadır. Tütsülenmiş jambon, hava geçirmez bir kapta paketlenmiştir. Müşteriler, Applewood Farms’un füme jambonu lezzetli ve sulu oldukları için övdü. Kendi web sitesinde bir Applewood Farms füme jambon satın alabilirsiniz.

Carando Hickory füme jambon size tatlılık ve tuzluluk kombinasyonu veren bir tat verir. Bu jambon, bu lezzetli tadı veren hickory fişleri ile füme edilir. Carando Hickory füme jambon, Epicurious tarafından En İyi Fırında Ham olarak seçildi. Epicurious, tat testleri ve tarifleri sunan bir gıda web sitesidir. Bulunduğunuz bölgedeki bir perakendecide jambon bulmak için Carando’nun “Ürünlerimizi Bulun” bölümünü kendi web sitesinde kullanabilirsiniz.