bel için dövme fikirleri

Dövmeniz için vücudunuzdaki doğru noktayı seçmek zor olabilir. Çoktan dövmeleriniz yoksa, beyninizi kalıcı markalaştırmayı damgalamak için ideal tasarım ve uygun yere dökebilirsiniz. Gerekirse, belinde bir dövme örtüleyebilirsiniz; mayo giydiğinizde görülebilir ve daha sonra eklenebilecek bir bölgededir.

Hayvanlar ve böcekler her türlü dövme için popüler seçeneklerdir, bu nedenle bel dövmesi için kolay bir geçiş yapacaktır. Belirli bir türü belirlemiyorsanız, kuyruk ve gövdenin belinizin etrafında eğrildiği bir ejderha düşünün. Ölçekler ve renkler gibi istediğiniz daha fazla ayrıntı, dövme genellikle daha pahalıdır. Birinin birbirine karşı savaşmak için yetişmiş gibi belinizin iki yanında ejderhalar ya da aslanlarla savaşması da mümkündür.

Kabile dövmeleri genellikle birbirine bağlanan şekil ve çizgilerin tekrar tekrar tasarım özelliklerini taşır. Alanı doldurmak için bu şekilleri ve çizgileri tekrarlayın. Dövme sanatçınız tüm belinize yansıtılacak bir zincir bağlantı tarzı kemer dövmesi tasarlayabilir. Kelt tarzı dövmeler, bir dizi düğüm ve dokuma desenidir. Size hitap eden deseni seçin ve bu stili dövme tarzında beline dalga benzeri bir desende uygulayın.

Gerçekten bir şeyler söyleyen bir dövme isterseniz, size bir şey ifade eden bir mesaj markalamak için yazı tipi stilleri çeşitliliği vardır. Bağladığınız bir ad, cümleyi veya kelimeyi seçin ve belinizin küçük bir alanında mürekkebin. Küçük bir sesle yapmak için büyük bir açıklamanız varsa bu idealdir. Şanslı bir numaranız, bir lakabınız veya imza ifadeniz varsa, bel belgesini çekmek için mükemmel bir yer olabilir.

Metin gibi semboller, bir karakterle veya dekoratif bir resimle dışarı çıkıp karakterinize göre özel bir şey yapmak istemediğinizde mükemmel bir karardır. Zodyak işaretinizin hayranıysanız, alt belinizdeki zodyak sembolünüzün temiz, basit bir stilini dövün. Semboller, düşük binici kot ve mayo için mükemmel göz kamaştırıcı dövmelerdir.