artı ve kısa bel kilim kadın stilleri

Artı boyuttaki bir gövde ve kısa gövde için doğru giysileri seçmek bir güçlük gibi görünebilir. Çok kısa sürüş olan üstler ve çok sıkı olan kot pantolonlar sevgi kollarını geliştirir. Neyse ki, kısa belli artı boyuttaki kadınlar için, gövdenin uzatılmasına ve artı boyutlu bir vücuda yardımcı olacak birçok farklı giyim tarzı vardır.

Hafif veya aynı renkteki pantolon ve gömlekler kısa gövdeli artı boyutu bir kadın için idealdir. Koyu renk desenler, koyu renk denim gibi kalçaları daha büyük görür hale getirecek, bu yüzden tavsiye edilmez. Yatay çizgilerden de kaçınılmalıdır. Dikey şeritlerin gövdeyi uzatması teşvik edilir. Giysiler üzerindeki geniş desenler tavsiye edilmez, çünkü gözleri karın bölgesine götürürler.

Yarı monte edilmiş veya gevşek uygun kıyafetler, kumaşın vücuda yapışmasını önler. Bir üst seçerken, kısa torsoslu artı boyutu kadınlar orta-uzun veya uzun parçalara bakmalıdır. Bununla birlikte, kısa kadınlar için kısa gömlekler boğumların altına düşmemelidir. Gevşek, akan kumaşlar üstler ve elbiseler için en iyisidir, çünkü hareket etmelerine izin verirler ve karın bölgesine yapışmazlar. Kısa torsoslu artı boyutu kadınlar için düz veya hafifçe alevlenmiş etekler ve pantolonlar önerilir.

Arka boy, kısa gövdeli gövde şekilleri için Scoop boyunları ve V-boyunları doğru seçimdir. Yüksek boyun çizgilerinden kaçınılmalıdır. Pantolon ve etekler dar bel çizgilerine veya bel çizgilerine sahip olmamalıdır. Bu, belin “sıkışmasını” önlemek için yardımcı olur, sevgi kollarına neden olur. Kemerler de tavsiye edilmemektedir.

Bras düzgün şekilde oturmalıdır ve “şişirme” durumundan kaçınmak için iyi ayarlanmış olmalıdır. Bras giymek rahatsız olmamalıdır. Destek çamaşırı serseri kaldırmaya yardımcı olur ve uylukları pürüzsüzleştirir ve şekillendirir. Salyangozlardan kaçınılmalıdır – destek vermiyorlar. Gözü yukarı doğru yüz çizmek için uzun kolyeler giyilmelidir.